Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 343: | Line 343: | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |She's Alright | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |[[Michelle Spang]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) 2024 | |Revolution (Pittsburgh) 2024 | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 359: | Line 359: | ||
|14<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus | |14<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus | ||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) 2024 | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| Line 368: | Line 368: | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) 2025 | ||
| rowspan=" | |5 Star Premier | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2025 | ||
| rowspan="3" |Take Care | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" |[[Courtney Schwartz]] | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 377: | Line 380: | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier | |"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier | ||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |||
|5 Star Premier | |||
|} | |} | ||