Navy Forrest: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 185: Line 185:
|7<sup>th</sup> in Mini Solos  
|7<sup>th</sup> in Mini Solos  
|-
|-
|2025
| rowspan="2" |2025
|I Love You  
|I Love You  
|Contemporary  
|Contemporary  
|
|
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Discarded man
|Jazz
|Jaycee Wilkins
|Radix (Glendale)
|
|
|}
|}