Navy Forrest: Difference between revisions

>Dancemomsaldc
No edit summary
>Dancemomsaldc
No edit summary
Line 578: Line 578:
|1<sup>st</sup> in Mini Production Lines
|1<sup>st</sup> in Mini Production Lines
|-
|-
| rowspan="8" |2025
| rowspan="10" |2025
|Love Love Love
|Love Love Love
|Musical Theatre  
|Musical Theatre  
Line 633: Line 633:
|[[Hannah Bozer]] <br> [[Alexis Alvarez]] <br> [[Makayla Jackman]] <br> [[Isla Gardner]] <br> [[Harper Peterson]] <br> [[Claire Pistor]] <br> [[Lucia Piedrahita]] [[Elsie Sandall]] <br> [[Cambrie O'Haver]] <br> [[Emma Scott]] <br> [[Kynzlie Plote]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[River Segerman]] <br> [[Kinley Harper]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Finley Nielsen]]<br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br>[[Ellary Day Szyndlar]] <br> [[Mikayla Isler]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Nixie Vance]] <br>[[Tatum Self]]
|[[Hannah Bozer]] <br> [[Alexis Alvarez]] <br> [[Makayla Jackman]] <br> [[Isla Gardner]] <br> [[Harper Peterson]] <br> [[Claire Pistor]] <br> [[Lucia Piedrahita]] [[Elsie Sandall]] <br> [[Cambrie O'Haver]] <br> [[Emma Scott]] <br> [[Kynzlie Plote]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[River Segerman]] <br> [[Kinley Harper]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Finley Nielsen]]<br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br>[[Ellary Day Szyndlar]] <br> [[Mikayla Isler]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Nixie Vance]] <br>[[Tatum Self]]
|24/7 (Phoenix)
|24/7 (Phoenix)
|
|-
|Send in clowns
|Contemporary
|Jenn Peterson
|[[Elsie Sandall]] <br> [[Kynzlie Plote]] <br> [[Bella Linman]] <br>[[Cara Hart]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Kennedy Marble] <br> [[Tatum Self]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Cambrie O'Haver]] <br>[[Harlow Gold Hilmo]]
|Jump (Phoenix)
|
|
|}
|}