Navy Forrest: Difference between revisions
>Dancemomsaldc No edit summary |
>Dancemomsaldc |
||
| Line 648: | Line 648: | ||
|NYCDA (Phoenix) | |NYCDA (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Sleeping Beauty Waltz | |||
|Ballet | |||
|Lea McKinley | |||
|[[Kaia Erby]]<br />[[Cara Hart]]<br />[[Makayla Jackman]]<br />[[Mikayla Isler]]<br />[[Caitlyn McKenzie]]<br />[[Bella Linman]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />[[Harper Schwalb]]<br />[[Ellie Self]]<br />[[Isla Gardner]]<br />[[Libby Johnson]]<br />[[Kinley Harper]]<br />[[Harlow Gold Hilmo]] | |||
|Jump (Phoenix) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Lines | |||
|} | |} | ||