Finley Nielsen: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 34: Line 34:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2019
|One Small Thing
|
|
|
|Showstopper (Phoenix)
|5<sup>th</sup> in Mini Large Groups
|-
|-
| rowspan="55" |2023
| rowspan="55" |2023