Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 90: Line 90:
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="2" |2024
|Big Spender
| rowspan="3" |Big Spender
|Jazz
|Jazz
|[[Jaycee Wilkins]]
|[[Jaycee Wilkins]]
Line 96: Line 96:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Little Bird
|Gravit8 Phoenix
|2<sup>nd</sup> in Petite Solos
|-
|Radix Glendale
|
|-
| rowspan="2" |Little Bird
|Contemporary  
|Contemporary  
|Jennifer Peterson
|Jennifer Peterson
|Velocity (Palm Springs)
|Velocity (Palm Springs)
|1<sup>st</sup> in Mini solos
|1<sup>st</sup> in Mini solos
|-
|Gravit8 Phoenix
|2<sup>nd</sup> in Petite Solos
|}
|}