Aspen James Brandt: Difference between revisions

No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 147: Line 147:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|-
|-
| rowspan="2" |2025
|2025
|
|Black Velvet
|Contemporary
|Jennifer Peterson
|
|
|-
|Black velvet
|Jazz
|Jazz
|[[Jaycee Wilkins]]
|[[Jaycee Wilkins]]