Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 156: Line 156:
|Radix (Glendale)
|Radix (Glendale)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge  
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge  
|-
|Jump (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini solos<br />You Rocked!
|-
|-
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />DJ's Pick  
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />DJ's Pick  
|-
|Jump (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini solos<br />You Rocked!
|-
|-
|Voice of an Angel
|Voice of an Angel