Ophélie Bégin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |The Life of the Party | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Emmanuelle Desgagnés | ||
|CanDance (Montréal) | |CanDance (Montréal) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Diamond | |5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Diamond | ||
|- | |||
|CanDance Nationals | |||
(Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|View (Montréal) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hit the Floor (Lévis) | |Hit the Floor (Lévis) | ||
| Line 146: | Line 153: | ||
|Junior Miss Starpower | |Junior Miss Starpower | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |A Vital Organ | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Valérie Lavoie | ||
|CanDance (Montréal) | |CanDance (Montréal) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior CanDance<br />Diamond | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior CanDance<br />Diamond | ||
|- | |||
|CanDance Nationals | |||
(Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|View (Montréal) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hit the Floor (Lévis) | |Hit the Floor (Lévis) | ||