Hannah Bozer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | |8<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|Move | |Move | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1188/act/294/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Angels]</ref> | |KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1188/act/294/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Angels]</ref> | ||
| | |8<sup>th</sup> in Primary 6-8 Solos | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (Phoenix) | |Showbiz (Phoenix) | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
| rowspan="3" |Nick Meola | | rowspan="3" |Nick Meola | ||
|KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1338/act/281/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Lost]</ref> | |KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1338/act/281/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Lost]</ref> | ||
|2<sup>nd</sup> in | |2<sup>nd</sup> in Primary 9-11 Solos<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Gilbert) | |Starpower (Gilbert) | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2022 | |||
| rowspan="2" |Summer Air | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2023 | |||
| rowspan="2" |Mercy | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |A Sudden Loss | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
|I Float Above | |||
|Contemporary | |||
|Nick Meola | |||
|Jump (New York) | |||
|3<sup>rd</sup> in Primary 9-11 Solos | |||
|} | |} | ||