Hannah Bozer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
| rowspan="2" |Mercy | | rowspan="2" |Mercy | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Brittany Lents | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 133: | Line 133: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |A Sudden Loss | | rowspan="3" |A Sudden Loss | ||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 162: | Line 162: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2022 | |||
| rowspan="2" |Lost | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Nick Meola | |||
|Salt Lake City | |||
| | | | ||
|- | |||
|Phoenix | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2022-3 | |||
| rowspan="3" |Fairy Doll Variation | |||
| rowspan="3" |Classical | |||
| rowspan="3" |S. Legat | |||
|Salt Lake City | |||
| | | | ||
|- | |||
|Phoenix 2022 | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Phoenix 2023 | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
|Paquita | |||
|Classical | |||
|Marcus Petipa | |||
| | | | ||
|- | |||
|Mercy | |||
|Contemporary | |||
|Brittany Lents | |||
|Top 12 | |||
|} | |} | ||