Sophia Dasalla: Difference between revisions
>Mackenziesacro No edit summary |
>Mackenziesacro No edit summary |
||
| Line 124: | Line 124: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | |2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Clap snap | |||
|Ballroom | |||
|[[Addison Jones]] <br> [[Brooklyn Jones]] <br> Hailey Baer <br> Julia Chavez <br> [[Delaney Taylor]] <br> [[Isabella Lynch]] <br> [[Olivia Bell]] <br> Makena Erickson <br> [[Rachel Loiselle]] <br> [[Esme Chou]] <br> [[Grace McKinley]] <br> Lilian Fanzo <br> Breeyn Goodman <br> Ava Goodman <br> Madyson Barney | |||
|Jump (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2022 | | rowspan="3" |2022 | ||