Sophia Dasalla: Difference between revisions
>Mackenziesacro No edit summary |
>Mackenziesacro No edit summary |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | |2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |- | ||
|2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
|Clap snap | |Clap snap | ||
|Ballroom | |Ballroom | ||
|[[Addison Jones]] <br> [[Brooklynn Jones]] <br> Hailey Baer <br> Julia Chavez <br> [[Delaney Taylor]] <br> [[Isabella Lynch]] <br> [[Olivia Bell]] <br> Makena Erickson <br> [[Rachel Loiselle]] <br> [[Esmé Chou]] <br> [[Grace McKinley]] <br> Lilian Fanzo <br> Breeyn Goodman <br> Ava Goodman <br> Madyson Barney | |[[Addison Jones]] <br> [[Brooklynn Jones]] <br> Hailey Baer <br> Julia Chavez <br> [[Delaney Taylor]] <br> [[Isabella Lynch]] <br> [[Olivia Bell]] <br> Makena Erickson <br> [[Rachel Loiselle]] <br> [[Esmé Chou]] <br> [[Grace McKinley]] <br> Lilian Fanzo <br> Breeyn Goodman <br> Ava Goodman <br> Madyson Barney | ||
|Jump (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Bathing beauties | |||
|Musical Theatre | |||
|[[Patience Hughes]] <br> Nicola Fleming <br> Brooklyn Barney <br> Pallas Chiste <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Hannah Bozer]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Finley Nielsen]] <br> Lillian Fanzo <br> [[Maysen Bosteter]] <br> [[Esmé Chou]] <br> [[Harper Peterson]] <br> Kalista Greer <br> Brielle Maciel <br> [[Nicole Soto]] <br> [[Abigail Ries]] <br> Aaliyah Diaz <br> [[Charlotte Allphin]] <br> Tylee Castenedo <br> Lulu Harris <br> Leah Leon <br> Shaelynn Lilly | |||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
| | | | ||