Bella Charnstrom: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 43: Line 43:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2018
| rowspan="3" |2018
| rowspan="2" |Dream With Me
| rowspan="3" |Dream With Me
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
Line 53: Line 53:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2019
|HOF Nationals (Orlando)
| rowspan="7" |Luminous  
|
| rowspan="7" |Contemporary
|-
| rowspan="7" |
| rowspan="8" |2019
| rowspan="6" |Luminous  
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
Line 75: Line 78:
|
|
|-
|-
|HOF Nationals (Orlando)
| rowspan="2" |The Music of the Night
|
| rowspan="2" |Lyrical
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |The Music of the Night
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|-
|-
Line 310: Line 307:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2018
| rowspan="2" |2019
| rowspan="3" |Business of Love
| rowspan="2" |When Hands Touch
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |Kennedy Hunt
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|}
|}
Line 378: Line 372:
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|-
|-
Line 387: Line 381:
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|-
|-
Line 396: Line 390:
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|-  
|-  
Line 405: Line 399:
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|HOF Nationals (Orlando)
|
|
|-
|-