Bella Charnstrom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 314: | Line 314: | ||
|- | |- | ||
|Light of the Seven | |Light of the Seven | ||
|Top 12 | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2024 | |||
| | |||
|Classical ballet | |||
| | |||
|Chicago | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
|Chicago | |||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|} | |} | ||