Bella Charnstrom: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 316: | Line 316: | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
|Paquita | |Paquita | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ballet | ||
|Marcus Petipa | |Marcus Petipa | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |||
|Indianapolis | |||
|3<sup>rd | |||
|- | |- | ||
|La Fille Mal Gardee | |La Fille Mal Gardee | ||
|B.Nijinska<br />D.Romanoff | |B.Nijinska<br />D.Romanoff | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |||
|Indianapolis | |||
|3<sup>rd | |||
|- | |- | ||
|Scarlet Sonata | |Scarlet Sonata | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|Mackenzie Larkin | |Mackenzie Larkin | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |||
|Indianapolis | |||
|3<sup>rd | |||
|- | |- | ||
|I've Waited | |I've Waited | ||
|[[Chelsea Jennings]] | |[[Chelsea Jennings]] | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |||
|Indianapolis | |||
|3<sup>rd | |||
|} | |} | ||