Bella Charnstrom: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Chlobirdandmads
Line 316: Line 316:
|Top 12
|Top 12
|-
|-
| rowspan="4" |2024
| rowspan="8" |2024
|Paquita
|Paquita
| rowspan="2" |Ballet  
| rowspan="4" |Ballet  
|Marcus Petipa
|Marcus Petipa
|Top 12
|Top 12
|-
|Indianapolis
|3<sup>rd
|-
|-
|La Fille Mal Gardee
|La Fille Mal Gardee
|B.Nijinska<br />D.Romanoff
|B.Nijinska<br />D.Romanoff
|Top 12
|Top 12
|-
|Indianapolis
|3<sup>rd
|-
|-
|Scarlet Sonata
|Scarlet Sonata
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="4" |Contemporary  
|Mackenzie Larkin  
|Mackenzie Larkin  
|Top 12
|Top 12
|-
|Indianapolis
|3<sup>rd
|-
|-
|I've Waited
|I've Waited
|[[Chelsea Jennings]]
|[[Chelsea Jennings]]
|Top 12
|Top 12
|-
|Indianapolis
|3<sup>rd
|}
|}