Addison Hart: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|2017 | |2017 | ||
| | |Torn | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Erica Marr | |Erica Marr | ||
|NUVO Phoenix | |NUVO Phoenix | ||
|5<sup>th</sup> in Junior solos | |||
|- | |||
|2018 | |||
|In Memory | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
|NRG Phoenix | |||
|5<sup>th</sup> in Junior solos | |5<sup>th</sup> in Junior solos | ||
|} | |} | ||