Ella Frias: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2017-8 | |||
| rowspan="3" |Ain't Nobody Here<br />But Us Chickens | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Annabell Van Horn | |||
|Shake the Ground | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2018 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2019 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="5" |2019-20 | ||
| | | rowspan="5" |Beautiful Thing | ||
| | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| | | rowspan="5" |Isabella Szumlanski | ||
| | |Shake the Ground | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Lakeland) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2019 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2020 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |HOF Nationals (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2022-3 | ||
| | | rowspan="3" |The Eye | ||
| | | rowspan="3" |Open | ||
| | | rowspan="3" |[[Mia Falso]] | ||
| | |Shake the Ground | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2022 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2023 | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 234: | Line 209: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2022-3 | ||
| | | rowspan="3" |Village | ||
| | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| | | rowspan="3" |CJ Fischer<br />Addison Nelon | ||
| | |Shake the Ground | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2022 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) 2023 | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 287: | Line 233: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | |||
| | |||
| | |||
|Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley | |Isabella Gonzalez<br />Mackenzie Jenkins<br />Caroline Klausing<br />Eva Malick<br />Stella Martino<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Audrey Ott<br />Natalie Pim<br />Taylor Reis<br />Sophia Robinson<br />Sophia Shaffer<br />Jeoni Shepard<br />Mallorie Smith<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Savannah Whatley | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2018 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Brooke Hornes<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Izy Sedorchuk<br />Kherington Slaybaugh<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Madison Wolter | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Caylee Boeder<br />Ella Frias<br />Brooke Hornes<br />Kirra Massing<br />Ansley McGonigal<br />Addison Nelon<br />Sam Nowicki<br />Izy Sedorchuk<br />Kherington Slaybaugh<br />Kinsley Squicciarini<br />Isabella Szumlanski<br />Annabell Van Horn<br />Madison Wolter | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| rowspan="12" |2019 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|HOF Nationals (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2020 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 339: | Line 336: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2021 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 353: | Line 355: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2022 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 367: | Line 374: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2023 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 395: | Line 411: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Going Gaga | |||
|Jazz | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||