Sophia Mestan: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 178: | Line 178: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |2022 | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||