Genevieve Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|Athena Anest<br />Lacey Avey<br />Luna Battista<br />Milena Bozonelos<br />Luna Carrillo<br />Mariana Gullo<br />Julia Klimek<br />Aubry Miller<br />Charlotte Pisellini<br />Cameron Pollard<br />Talia Raines<br />Lilla Scimo<br />Alessia Scivittaro<br />Emme Van Duerm | |Athena Anest<br />Lacey Avey<br />Luna Battista<br />Milena Bozonelos<br />Luna Carrillo<br />Mariana Gullo<br />Julia Klimek<br />Aubry Miller<br />Charlotte Pisellini<br />Cameron Pollard<br />Talia Raines<br />Lilla Scimo<br />Alessia Scivittaro<br />Emme Van Duerm | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="20" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||