Juliette Balija: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 166: Line 166:
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="2" |2022
|
|Cover Girl
|
|Jazz
|Lily Gravin<br />Chloe Mazur<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Giuliana Solita<br />Ashlynn Tarman<br />Taylor Tenzillo
|Lily Gravin<br />Chloe Mazur<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Giuliana Solita<br />Ashlynn Tarman<br />Taylor Tenzillo
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
|
|
|-
|-
|
|River Deep
|
|Jazz
|Sofia Bifero<br />Lily Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Ava Lattas<br />Makayla Lima<br />Gia Martin<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Milana Minnini<br />Morena Nitti<br />Julia Nolan<br />Alexa Papadakos<br />Giuliana Solita<br />Audrey Suttles<br />Ashlynn Tarman<br />Taylor Tenzillo<br />Evie Zimmer
|Sofia Bifero<br />Lily Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Ava Lattas<br />Makayla Lima<br />Gia Martin<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Milana Minnini<br />Morena Nitti<br />Julia Nolan<br />Alexa Papadakos<br />Giuliana Solita<br />Audrey Suttles<br />Ashlynn Tarman<br />Taylor Tenzillo<br />Evie Zimmer
|HOF (Schaumburg)
|HOF (Schaumburg)
|
|
|-
|-
|2023
| rowspan="6" |2023
|
| rowspan="3" |
|
| rowspan="3" |
|
| rowspan="3" |
|Hall of Fame (Tinley Park)
|
|
|-
|HOF (Schaumburg)
|
|
|-
|-
|
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |
|
| rowspan="3" |
|
| rowspan="3" |
|
|Hall of Fame (Tinley Park)
|
|
|
|-
|-
|
|HOF (Schaumburg)
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|HOF Nationals (Schaumburg)
|
|
|
|
|
|
|}
|}