Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 179: | Line 179: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2023 | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Little Bird | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Alexandra Corcione<br />Juliana Foley<br />Lily Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Destiny Lima<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer | | rowspan="3" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Alexandra Corcione<br />Juliana Foley<br />Lily Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Destiny Lima<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer | ||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |Hall of Fame (Tinley Park) | ||
| Line 191: | Line 191: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Tens Across The Board | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Production | ||
| rowspan="3" |Many Dancers | | rowspan="3" |Many Dancers | ||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |Hall of Fame (Tinley Park) | ||
| Line 214: | Line 214: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2023 | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan="3" |Girls Just Wanna | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Luna Battista<br />Lucy Blandford<br />Raffi Corcione<br />Elyse Escobar<br />Juliana Foley<br />Lily Gravin<br />Emily Hogan<br />Ava Lattas<br />Makayla Lima<br />Aubrey Miller<br />Julia Nolan<br />Alexa Papadakos<br />Talia Raines<br />Giuliana Solita<br />Ashlynn Tarman<br />Delaney Zimmer | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Candyman | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||