Juliette Balija: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 25: Line 25:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2023
| rowspan="11" |2023
| rowspan="5" |Lost
| rowspan="5" |Lost
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Hanna Brictson
|In10sity
|In10sity
|
|
Line 44: Line 44:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Don't Rain On My Parade
| rowspan="6" |Don't Rain On My Parade
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |Jacquie Renzetti
|In10sity
|In10sity
|
|
|-
|-
|In10sity Nationals (Orlando)
|In10sity Nationals (Orlando)
|
|-
|24/7 (Chicago)
|
|
|-
|-