Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2023 | ||
| rowspan="5" |Lost | | rowspan="5" |Lost | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Don't Rain On My Parade | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Jacquie Renzetti | ||
|In10sity | |In10sity | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|In10sity Nationals (Orlando) | |In10sity Nationals (Orlando) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP (Chicago) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 76: | Line 82: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |That's Life | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lily Gravin<br />Guilianna Solita | ||
|Hollywood Vibe (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity (Chicago) | |In10sity (Chicago) | ||
| | | | ||