Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Lost | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Hanna Brictson | ||
|In10sity (Chicago) | |In10sity (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|In10sity Nationals (Orlando) | |In10sity Nationals (Orlando) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP (Chicago) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||