Juliette Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 321: | Line 321: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |Hall of Fame (Tinley Park) | ||
| | |||
|} | |||
====Aurielle & Juliette==== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="2" |Low | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Valia Haralambopoulos<br />Ava Lattas<br />Julia Lattas<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Kendall Schroeder<br />Ashlynn Tarman | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Proud Mary | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Gianna Johnson<br />Ava Lattas<br />Julia Lattas<br />Gia Martin<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Maddie Miller<br />Morena Nitti<br />Julia Nolan<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Kendall Schroeder<br />Bianca Scianna<br />Giuliana Solita<br />Abigail Stangle<br />Audrey Suttles<br />Ashlynn Tarman | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Too Original | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2022 | |||
|Cover Girl | |||
|Jazz | |||
|Lily Gravin<br />Chloe Mazur<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Giuliana Solita<br />Ashlynn Tarman<br />Taylor Tenzillo | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|River Deep | |||
|Jazz | |||
|Sofia Bifero<br />Lily Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Ava Lattas<br />Makayla Lima<br />Gia Martin<br />Chloe Mazur<br />Talia Melone<br />Milana Minnini<br />Morena Nitti<br />Julia Nolan<br />Alexa Papadakos<br />Giuliana Solita<br />Audrey Suttles<br />Ashlynn Tarman<br />Taylor Tenzillo<br />Evie Zimmer | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="3" |Little Bird | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Lucy Blandford<br />Isla Braun<br />Alexandra Corcione<br />Juliana Foley<br />Lily Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Destiny Lima<br />Talia Melone<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis<br />Delaney Zimmer | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Tens Across The Board | |||
| rowspan="3" |Production | |||
| rowspan="3" |Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | |||
|} | |||
====Genevieve & Juliette==== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="3" |Girls Just Wanna | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Luna Battista<br />Lucy Blandford<br />Raffi Corcione<br />Elyse Escobar<br />Juliana Foley<br />Lily Gravin<br />Emily Hogan<br />Ava Lattas<br />Makayla Lima<br />Aubrey Miller<br />Julia Nolan<br />Alexa Papadakos<br />Talia Raines<br />Giuliana Solita<br />Ashlynn Tarman<br />Delaney Zimmer | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Candyman | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||