Aurielle Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 69: | Line 69: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="13" |2021 | ||
|I'll Be Seeing You | | rowspan="7" |I'll Be Seeing You | ||
|Contemporary | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| | | rowspan="7" | | ||
|In10sity (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|VIP (Chicago) | |VIP (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Chicago) | |HOF Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Radix (Chicago) | |Radix (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |Hit Me With A Hot Note | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
| rowspan="6" |Jacquie Renzetti | |||
|In10sity (Dallas) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |In10sity (Fort Wayne) | ||
| | | | ||
|- | |||
|In10sity Nationals (Chicago) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|VIP (Chicago) | |||
| | | | ||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |HOF Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="18" |2022 | ||
| | | rowspan="6" |Burden | ||
| | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| | | rowspan="6" |Hanna Brictson | ||
| | |In10sity (Fort Wayne) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |All That Jazz | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
| rowspan="6" |Jacquie Renzetti | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |In10sity (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | |Grand Slam | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |Fool That I Am | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" |Amy Berokoff | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |In10sity (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |In10sity Nationals (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 379: | Line 307: | ||
|- | |- | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="6" |Roar | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" |Jonna Martin<br />Akeena Mendoza | |||
|In10sity (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity Nationals (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Chicago) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 490: | Line 440: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="22" |2021 | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||