Aurielle Balija: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 336: | Line 336: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | |||
|- | |||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2023 | |||
| rowspan="7" |Me Museum | |||
| rowspan="7" |Contemporary | |||
| rowspan="7" |Jonna Martin<br />Akeena Mendoza | |||
|In10sity (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity Nationals (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 551: | Line 576: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="22" |2022 | | rowspan="22" |2022 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Work | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Maeve McCormack<br />Akeena Mendoza<br />Alexa Panagakis | | rowspan="2" |Natalie Dizonno<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Maeve McCormack<br />Akeena Mendoza<br />Alexa Panagakis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 560: | Line 585: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |The Passage | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Macy Jemmi<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Adrianna Panagakis<br />Alyssa Rigali | | rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Macy Jemmi<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Adrianna Panagakis<br />Alyssa Rigali | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 569: | Line 594: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |All Too Well | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Adrianna Panagakis<br />Emily Reiche<br />Kamila Sawicki | | rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Jianna Koehler<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Adrianna Panagakis<br />Emily Reiche<br />Kamila Sawicki | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 578: | Line 603: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Don't Cha | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Talia Melone<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Talia Melone<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Milana Voulamandis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 587: | Line 612: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Be Italian | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Delaney Zimmer | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Delaney Zimmer | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 596: | Line 621: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Anything Worth Holding On To | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 605: | Line 630: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Pompeii | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Havah Oswald<br />Adrianna Panagakis<br />Alexa Panagakis<br />Emily Reiche<br />Kamila Sawicki<br />Nikola Sawicki<br />Alex Westney | | rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Olivia Kosarek<br />Jonna Martin<br />Akeena Mendoza<br />Randi Moraga<br />Havah Oswald<br />Adrianna Panagakis<br />Alexa Panagakis<br />Emily Reiche<br />Kamila Sawicki<br />Nikola Sawicki<br />Alex Westney | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 614: | Line 639: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Rivals | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Hip Hop | ||
| rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Kayli Chierico<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Caroline Mahdik<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Isabella Calabria<br />Kayli Chierico<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Luciana Lisanti<br />Caroline Mahdik<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Papadakos<br />Abigail Stangle<br />Milana Voulamandis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 623: | Line 648: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Vibeology | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Maeve McCormack<br />Talia Melone<br />Akeena Mendoza<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Alexandra Corcione<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Maeve McCormack<br />Talia Melone<br />Akeena Mendoza<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Alexa Papadakos<br />Bianca Scianna<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 632: | Line 657: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |We Won't | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Natalie Dizonno<br />Morgan Graham<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Maeve McCormack<br />Randi Moraga<br />Adrianna Panagakis<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emily Reiche<br />Alyssa Rigali<br />Kamila Sawicki<br />Nikola Sawicki<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Isabella Catalano<br />Natalie Dizonno<br />Morgan Graham<br />Katina Karras<br />Ella Kim<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Jonna Martin<br />Maeve McCormack<br />Randi Moraga<br />Adrianna Panagakis<br />Alexa Panagakis<br />Emilia Policht<br />Emily Reiche<br />Alyssa Rigali<br />Kamila Sawicki<br />Nikola Sawicki<br />Milana Voulamandis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 641: | Line 666: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Say Something | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Kayli Chierico<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis | | rowspan="2" |Kayli Chierico<br />Alexandra Corcione<br />Natalie Dizonno<br />Gianna Gatses<br />Sadie Gravin<br />Valia Haralambopoulos<br />Olivia Johnsen<br />Katina Karras<br />Jianna Koehler<br />Caroline Mahdik<br />Talia Melone<br />Milana Mostaccio<br />Morena Nitti<br />Alexa Panagakis<br />Bianca Scianna<br />Abigail Stangle<br />Ashlynn Tarman<br />Milana Voulamandis | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| Line 648: | Line 673: | ||
|- | |- | ||
|HOF Nationals (Schaumburg) | |HOF Nationals (Schaumburg) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="24" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||