Kinsley Stella: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 23: Line 23:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
!Choreographer
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
Line 29: Line 30:
|Itsy Bitsy
|Itsy Bitsy
|Jazz
|Jazz
|
|View Dance
|View Dance
|
|
Line 34: Line 36:
|2018
|2018
|Fabulous
|Fabulous
|
|
|
|Kick it Up
|Kick it Up
Line 40: Line 43:
| rowspan="2" |2019
| rowspan="2" |2019
|Clap Snap
|Clap Snap
|
|
|
|The Vibe
|The Vibe
Line 45: Line 49:
|-
|-
|Firework
|Firework
|
|
|
|
|
Line 54: Line 59:
|
|
|
|
|
|-
| rowspan="2" |2022
|Forgive Us
|Contemporary
|[[Chelsea Jennings]]
|24/7 (Long Beach)
|4<sup>th</sup> Place
|-
|-
|2022
|Purpose
|Purpose
|
|Contemporary
|[[Chelsea Jennings]]
|The Dance Awards<br />(Las Vegas)
|The Dance Awards<br />(Las Vegas)
|
|
Line 63: Line 76:
| rowspan="11" |2023
| rowspan="11" |2023
| rowspan="4" |Escape
| rowspan="4" |Escape
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
|NYCDA
|NYCDA
Line 77: Line 91:
|-
|-
| rowspan="3" |La Fin
| rowspan="3" |La Fin
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|24/7
|24/7
Line 88: Line 103:
|-
|-
| rowspan="4" |Twisted in Fate
| rowspan="4" |Twisted in Fate
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
|24/7
|24/7