Nicole Sullivan: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 175: Line 175:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="14" |2016
| rowspan="15" |2016
|
|
|
|
Line 185: Line 185:
|
|
|Alexandra Caricato<br />Isabella Dazza<br />Juliana Friedman<br />Isabella Garzon<br />Jenna Kyme<br />Ava Marino<br />Micaela Mongelli<br />Diana Natalicchio
|Alexandra Caricato<br />Isabella Dazza<br />Juliana Friedman<br />Isabella Garzon<br />Jenna Kyme<br />Ava Marino<br />Micaela Mongelli<br />Diana Natalicchio
|Hall of Fame (East Brunswick)
|
|-
|
|
|
|Hall of Fame (East Brunswick)
|Hall of Fame (East Brunswick)
|
|
Line 260: Line 266:
|
|
|-
|-
| rowspan="14" |2017
| rowspan="12" |2017
|
|
|
|
Line 300: Line 306:
|
|
|Skylar Adelson<br />Stephanie Allan<br />Maggie Bowers<br />Bevinn Byrne<br />Will Cardew<br />Alexandra Caricato<br />Demetrius Constant<br />Katya Frangulova<br />Kaylee Gardner<br />Julia Hafter<br />Michael Iannaccone<br />Ariana Ibeli<br />Amanda Jenkins<br />Macey Jordan<br />Jenna Kyme<br />Devan Laurent<br />Justine Manigault<br />Ava Marino<br />Lara Meisner<br />Nick Moleta<br />Elizabeth Nocera<br />Caleb Parker<br />Madisen Petersen<br />Alyssa Poidmani<br />Gabriella Raia
|Skylar Adelson<br />Stephanie Allan<br />Maggie Bowers<br />Bevinn Byrne<br />Will Cardew<br />Alexandra Caricato<br />Demetrius Constant<br />Katya Frangulova<br />Kaylee Gardner<br />Julia Hafter<br />Michael Iannaccone<br />Ariana Ibeli<br />Amanda Jenkins<br />Macey Jordan<br />Jenna Kyme<br />Devan Laurent<br />Justine Manigault<br />Ava Marino<br />Lara Meisner<br />Nick Moleta<br />Elizabeth Nocera<br />Caleb Parker<br />Madisen Petersen<br />Alyssa Poidmani<br />Gabriella Raia
|Hall of Fame (East Brunswick)
|
|-
|
|
|
|Hall of Fame (East Brunswick)
|
|-
|
|
|
|Hall of Fame (East Brunswick)
|Hall of Fame (East Brunswick)
|
|