Ruby Castro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Oye Como Va | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Jonas Terleckas | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Snowing | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Brooke Judge | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Duets | ||
| style="text-align: center; " | | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Me & My Shadow | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Al Blackstone | |||
| style="text-align: center; " |D'Angelo Castro | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Orlando) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duets | |||
|} | |} | ||