Ruby Castro: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 195: Line 195:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |L.O.V.E.
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Dance Town Dancers
| style="text-align: center; " |The Dance Awards
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in MIni Extended Line
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017