Ruby Castro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 202: | Line 202: | ||
| style="text-align: center; " |Dance Town Dancers | | style="text-align: center; " |Dance Town Dancers | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards | | style="text-align: center; " |The Dance Awards | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Extended Line | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Enough is Enough | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Amanda Carbajales]]<br />[[D'Angelo Castro]]<br />and other dancers | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Extended Line | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Ballroom Mania | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Amanda Carbajales]]<br />[[D'Angelo Castro]]<br />and other dancers | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Extended Line | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | style="text-align: center; " |2017 | ||