Ainsley Epton: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 383: | Line 383: | ||
|Dolls | |Dolls | ||
|Open | |Open | ||
|Abigale | |Abigale McAfee<br />[[Leigha Sanderson]]<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Jamyria McMillan<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |Showbiz (Fort Worth) | ||
| | | | ||
| Line 407: | Line 407: | ||
|Monsters | |Monsters | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Abigale | |Abigale McAfee<br />[[Leigha Sanderson]]<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Lilia Garza<br />Makayla Smith<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |Showbiz (Fort Worth) | ||
| | | | ||
| Line 446: | Line 446: | ||
|Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Eastyn Turner<br />Eleyna Ramirez<br />Juliett McCain<br />[[Kinsley Eversole]]<br />Kirra Lee<br />Layla Solsvig<br />Lilia Garza<br />Olive Williams | |Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Eastyn Turner<br />Eleyna Ramirez<br />Juliett McCain<br />[[Kinsley Eversole]]<br />Kirra Lee<br />Layla Solsvig<br />Lilia Garza<br />Olive Williams | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |Showbiz (Fort Worth) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
|Hey Pachuco | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Nails Hair Hips Heels | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Monsters | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Sandman | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Let's Get Loud | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||