Tatum Self: Difference between revisions
>Chlobirdandmads |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
|Top 10 in Mini<br />Female Improv Round | |Top 10 in Mini<br />Female Improv Round | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
| rowspan="2" |Gorgeous | | rowspan="2" |Gorgeous | ||
| rowspan="2" rowpsan="2" |Musical Theatre | | rowspan="2" rowpsan="2" |Musical Theatre | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini solos | |||
|- | |||
|Spectrum of love | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
|Jump (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini solos | |1<sup>st</sup> in Mini solos | ||
|} | |} | ||