Tatum Self: Difference between revisions
>Dancemomsaldc No edit summary |
>Dancemomsaldc No edit summary |
||
| Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2025 | | rowspan="2" |2025 | ||
|The Poet | | rowspan="2" |The Poet | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Chelsea Jennings | | rowspan="2" |Chelsea Jennings | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
|Top 20 | |Top 20 | ||
|- | |- | ||
| | |NUVO (Phoenix) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior solos | ||
| | |- | ||
|NYCDA (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Roxie | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||