Brooklin Cooley: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Without Hope | | style="text-align: center; " |[[Reminiscence]] | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo<br />You Rocked JUMP Award</small> | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Without Hope | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |NUVO (Billings) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo | ||
|} | |} | ||