Justice McCort: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2012 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Keep the Faith | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Company (Chicago) | | style="text-align: center; " |Company (Chicago) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Columbus) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Starbound (Nutley) | | style="text-align: center; " |Starbound (Nutley) | ||