Brooklin Cooley: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 254: | Line 254: | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||