Justice McCort: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Blue Solos <br> 1<sup>st</sup> in Age 9-11 Blue Open Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Blue Solos <br> 1<sup>st</sup> in Age 9-11 Blue Open Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " |This Freedom | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Nexstar (Columbus) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 9-11 Nexstar Solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Prologue | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Prologue | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Open | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Open | ||