Eva Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 437: | Line 437: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Confident | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Lauren Busyn<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Drowning | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Specialty | ||
| style="text-align: center; " |N/A | |||
| style="text-align: center; " |Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[https://kiddancers.wikia.com/wiki/Catie_Sjoquist Catie Sjoquist]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align: center; " |N/A | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Arsonist's Lullaby | |||
| style="text-align: center; " |N/A | |||
| style="text-align: center; " |N/A | |||
| style="text-align: center; " |Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[https://kiddancers.wikia.com/wiki/Catie_Sjoquist Catie Sjoquist]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align: center; " |2nd in Large Groups | |||
|} | |} | ||