Eva Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 437: | Line 437: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Confident | | style="text-align: center;"|Confident | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center;"|Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center;"| | ||
| style="text-align: center; " |Lauren Busyn<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Ellie Wagner]] | | style="text-align: center;"|Lauren Busyn<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Ellie Wagner]] | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align: center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center;"| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|My Squad | | style="text-align:center;"|My Squad | ||
| Line 494: | Line 494: | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align:center;"|I Wasn't Done | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align:center;"| | ||
| style="text-align: center; " |Alex Arce<br /> | | style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Dominick Burkhardt<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Eli Smutny<br />Joshua Ukura | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Arsonist's Lullaby | | style="text-align:center;"|Drowning | ||
| style="text-align: center; " |Open | | style="text-align:center;"|Specialty | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align:center;"| | ||
| style="text-align: center; " |Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | | style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]] | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Partition | |||
| style="text-align:center;"|Jazz | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Amaya Kaufenberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Safety & Suppression | |||
| style="text-align:center;"|Contemporary | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Arsonist's Lullaby | |||
| style="text-align:center;"|Open | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|The Sun | |||
| style="text-align:center;"|Open | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Go Off | |||
| style="text-align:center;"|Jazz | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|In Your Wondering | |||
| style="text-align:center;"|Jazz | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|La La Land | |||
| style="text-align:center;"|Jazz | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Bennet Espindabanick<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Maris Lapointe<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hollywood Wiz | |||
| style="text-align:center;"|Jazz | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Even Stranger Things | |||
| style="text-align:center;"|Tap | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Knocking On Heavens Door | |||
| style="text-align:center;"|Lyrical | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|} | |} | ||