Bella Klassen: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 280: Line 280:
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|-
|-
|2022
| rowspan="2" |2022
|No Solace
|No Solace
|Contemporary  
|Contemporary  
|Nick Meola  
|Nick Meola  
|[[Avery Gay]] <br> [[Brooke Judge]] <br> [[Kate Kingsley]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Sara Allen]]
|[[Avery Gay]] <br> [[Brooke Judge]] <br> Kate Kingsley <br> [[Summer O'Haver]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> [[Paige Kracht]] <br> Sara Allen
|JUMP (Phoenix)  
|JUMP (Phoenix)  
|unknown placement
|3<sup>rd</sup> in Senior Groups
|-
|And so it is
|Lyrical
|
|[[Colby Rich]] <br> [[Amaya Weeks]] <br> [[Avery Gay]] <br> [[Brooke Judge]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> Sara Allen
|NUVO (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in Teen Groups
|}
|}