Olivia Fincannon: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 461: | Line 461: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Crystal Award | |1<sup>st</sup> in Teen Super Groups<br />Crystal Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2014 | ||
| rowspan="4" |The Wedding | | rowspan="4" |The Wedding | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Robyn Greene<br />Morgan Walls<br />Elizabeth Amones<br />Ryan Hoffmann<br />Lauren Topping<br />Dhemi Mislenkov | |||
|In10sity (Indianapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Indianapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Aurora) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |I Have Nothing | |||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Raelyn Greene<br />Rachael Wexelberg<br />Hannah Monk<br />Carley Cox<br />Morgan Walls<br />Kayla Caudillo<br />Julia Amones<br />Elizabeth Amones<br />Ryan Hoffmann<br />Lauren Topping<br />Dhemi Mislenkov<br />Adele Megaro | |||
|In10sity (Indianapolis) | |In10sity (Indianapolis) | ||
| | | | ||