Abbey Dufort: Difference between revisions

Line 396: Line 396:
|2<sup>nd</sup> in Teen Lines
|2<sup>nd</sup> in Teen Lines
|}
|}
===Workbench===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
!
!
!
!
|-
|5<sup>th</sup> in Intermediate Petite Solos
|5<sup>th</sup> in Intermediate Petite Solos
|Top 12
|Top 12