Abbey Scott: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Covergirl | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 45: | Line 48: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |You Are So Beautiful | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Dance Connection | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Bring it to the Runway | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Rainbow (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Spotlight (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Dance Connection | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="8" |2024 | |||
| rowspan="4" |At Peace | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |How do I Look | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||