Leighton Godlewski: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 33: | Line 33: | ||
|6<sup>th</sup> in Little League Solos | |6<sup>th</sup> in Little League Solos | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="4" |2021 | ||
| rowspan="2" |Steam Heat | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Hold Your Hand | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2022 | | rowspan="2" |2022 | ||
| | |Ava Maria | ||
| | |Contemporary | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Little Bird | ||
| | |Lyrical | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| Line 54: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2023 | | rowspan="3" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Unforgettable | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 63: | Line 75: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2024 | |||
| rowspan="3" |Hit Me | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | | | ||
|- | |||
|RaInbow (Redondo Beach) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Ultra Dance The Battle (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Bitter Earth | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |RaInbow (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance The Battle (Ontario) | |Ultra Dance The Battle (Ontario) | ||
| | | | ||
| Line 96: | Line 114: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |2021 | ||
| | |Fly | ||
| | |Jazz | ||
| | |Liana Li | ||
| | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||