Leighton Godlewski: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="4" |2019 | ||
|Stupid Cupid | | rowspan="4" |Stupid Cupid | ||
|Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan="4" |Candice McCarty | |||
|Starpower (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|6<sup>th</sup> in Little League Solos | |6<sup>th</sup> in Little League Solos | ||
| Line 37: | Line 46: | ||
| rowspan="2" |Steam Heat | | rowspan="2" |Steam Heat | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Candice McCarty | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 46: | Line 55: | ||
| rowspan="2" |Hold Your Hand | | rowspan="2" |Hold Your Hand | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Amy Gold | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 54: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2022 | | rowspan="2" |2022 | ||
| | |Ave Maria | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | |Adeline Nelson | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 62: | Line 71: | ||
|Little Bird | |Little Bird | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| | |Amy Gold | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 69: | Line 78: | ||
| rowspan="3" |Unforgettable | | rowspan="3" |Unforgettable | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Adeline Nelson | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |Hall of Fame (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 82: | Line 91: | ||
| rowspan="3" |Hit Me | | rowspan="3" |Hit Me | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Amy Gold | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | | | ||
| Line 89: | Line 98: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance | |Ultra Dance (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Bitter Earth | | rowspan="3" |Bitter Earth | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Adeline Nelson | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | | | ||
| Line 101: | Line 110: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance | |Ultra Dance (Ontario) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||