Adrina Flores: Difference between revisions

No edit summary
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2024
|2024
|Vogue  
|Vogue  
|Jazz
|Jazz
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Rookie Solos  
|1<sup>st</sup> in Rookie Solos  
|-
|}
|}