Adrina Flores: Difference between revisions

No edit summary
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2022
| rowspan="4" |2022
|All About Me
| rowspan="4" |All About Me
|Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
|Showstopper (Anaheim III)
|
|-
|Starpower (Riverside)
|Starpower (Riverside)
|
|
|-
|-
|
|
|
|Spotlight
|Spotlight
|
|
|-
|-
|
|
|
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
Line 65: Line 62:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="4" |See the Light
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
|Showstopper (Anaheim III)
|
|
|-
|Starpower (Riverside)
|
|
|
|-
|
|Spotlight
|
|Emma Santos
|
|-
|Hall of Fame (Riverside)
|Madison Luckman
|}
|}